• header-slider-2-1
  • header-slider-2-2
  • header-slider-2-3
  • header-slider-2-4
  • header-slider-2-5

Platforma ogłoszeniowa Mój Klasyk.pl czyli "Dom Klasycznych Samochodów i Zegarków"  jest miejscem dla pasjonatów, działającym od 2020 roku. Udostępnia naszym Klientom bezpieczne dodawanie ogłoszeń w Polsce oraz na całym świecie.  Nasz zespół jest w każdej chwili do Państwa dyspozycji.


Siedziba firmy znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji pod Warszawą, inspirujące środowisko i utalentowani członkowie zespołu są podstawą, dzięki której nasza firma działa jak przystało w klasycznym szwajcarskim  zegarku.
Gwarantujemy  łatwe i czytelne dodawanie ogłoszeń.  Zapewnimy wygodną i bezpieczną komunikację z innymi Użytkownikami serwisu, bez konieczności publikowania danych osobowych.

Administratorzy Platformy MojKlasyk.pl dbają o rzetelność prezentowanych ogłoszeń oraz o ich aktualność. Staramy się być w pełni oddani naszym klientom, aby stać się nie tylko największym rynkiem online klasycznych samochodów i zegarków w Polsce i na świecie, ale także najbardziej atrakcyjnym.

Rynek klasycznych samochodów i zegarków jest globalny i przyszłościowy. MójKlasyk.pl zapewnia łatwy, bezpieczny i niezawodny dostęp do rynku wszystkim entuzjastom samochodów i zegarków.
Zegarki i samochody są fantastycznym połączeniem tradycji i zaawansowanych technologii. Niekończące się możliwości, które inspirują nas do doskonałości każdego dnia.
Stworzyliśmy  jedną Platformę ogłoszeniową dla komercyjnych handlowców i prywatnych sprzedawców z całej Polski z całego świata.

Sukces wymaga czasu i pieniędzy. Ale przede wszystkim ludzie, którzy potrafią zrobić coś szczególnie dobrze. I którzy dokładają wszelkich starań, aby osiągnąć wspólny cel.