Partnerzy naszego serwisu

Najlepsi w swoim fachu!

Pieśkiewicz Zegarmistrz

Pieśkiewicz Zegarmistrz

Pieśkiewicz Zegarmistrz, to firma z tradycją, która na polskim rynku obecna jest już od trzech pokoleń.

Zapoczątkowana przez Czesława Pieśkiewicza w 1929 r., który wyuczywszy się zawodu w firmie Hoffman w Poznaniu, w roku 1943 złożył egzamin mistrzowski. Od 1951 r. firma obecna jest w Warszawie, gdzie miała swoją siedzibę najpierw przy ul. Chmielnej 6(1951-1996), następnie przy ul. Ptasiej 2(1996-2018) i aktualnie przy ul. Siedmiogrodzkiej 7(od jesieni 2018).

Czesław Pieśkiewicz wykształcił wielu zegarmistrzów, między innymi swoich synów: Janusza oraz Krzystofa (zm. 2016r.) oraz pracownika Jana Delugę.

Janusz Pieśkiewicz po śmierci ojca w 1985r. przejął rodzinną firmę i prowadził ją wspólnie z wdową po Czesławie – Zofią Pieśkiewicz (zm. 2003r.). Do spółki kolejno dołączyła żona Janusza – Małgorzata Pieśkiewicz (od 2001r.), syn Kamil (od 2003r.) oraz córka Emilia (od 2008r.). Córka otrzymała gruntowną edukację w zakresie polerowania w firmie Rolex w Genewie i dba o estetykę zegarków serwisowanych w firmie.

Przykładamy ogromną wagę do rzetelności oraz wysokiego standardu świadczonych przez nas usług. Dlatego nieustannie poszerzamy fachową wiedzę uczestnicząc w zagranicznych szkoleniach w siedzibach firm takich jak: ROLEX w Genewie, Patek Philippe, Cartier, Breitling, Baume & Mercier, Jaeger le Coultre, Certina, Longines, Tag Heuer, Rado i wielu innych.

Nasi zegarmistrzowie są zaopatrzeni w najnowsze oprzyrządowanie gwarantujące dokładne pomiary chodu oraz szczelności zegarków.

http://www.pieskiewicz.pl/